Przewóz osób Wrocław

Oferujemy usługi z zakresu:

* minibusy z kierowcą do wynajęcia
* wycieczki jednodniowe do Auschwitz, Krakowa, Drezna, Pragi
* transfery na lotniska
* przewozy pracownicze
* obsługa wesel
* przewóz zespołów muzycznych
* przewóz osób z adresu pod adres w całej Europie
i inne usługi transportowe międzynarodowe.

Usługi transportowe Wrocław

Wybierając jako środek transportu własny samochód, musimy liczyć się z mocno ograniczoną przestrzenią w pojeździe, zarówno dla bagażu, jak i pasażerów, limitem miejsc i niekiedy wysoką ceną paliwa. Z kolei pociągi nie zapewniają prywatności, trzeba przesiadać się lub dojeżdżać z dworca do punktu docelowego. Decydując się na przewóz osób firmą transportową, wynajem busa z kierowcą we Wrocławiu lub innym mieście, macie Państwo pewność, że podróż będzie komfortowa, wygodna i szybka.

Największą zaletą profesjonalnej firmy, która zajmuje się transportem osób i wynajmem busa we Wrocławiu, jest przewożenie Klienta dokładnie do miejsca przeznaczenia. Podczas podróży nie trzeba martwić się kontrolą przystanków czy odległością do celu i pilnowaniem bagażu. Jedną z najlepszych ofert na przewóz osób we Wrocławiu, całej Polsce i Europie posiadamy właśnie my.

Operis proponuje Państwu szeroki zakres usług transportu osób na terenie całej Unii Europejskiej. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale obsługujemy Klientów z całej Polski i nie tylko. Wynajmujemy busy z kierowcą na potrzeby transportu grup zorganizowanych, zespołów muzycznych, wycieczek i uczestników konferencji oraz innych wyjazdów służbowych lub prywatnych dla pojedynczych podróżnych. Nasze pojazdy są nowoczesne, bezpieczne i wyposażone w liczne udogodnienia oraz spełniają wszelkie wymagania techniczne i prawne. Dostosowane są do rodzaju transportu, dzięki czemu wynajem busa z Wrocławia lub innego punktu jest możliwy dla każdego typu przewozu osób. Nasi pracownicy są doskonałymi kierowcami o wysokiej kulturze osobistej, doświadczonymi i dobrze odnajdującymi się na drodze w każdych warunkach.

Oferujemy usługi

Przy stałej współpracy możliwa negocjacja cen.

DANE FIRMY

OPERIS Izabela Podgórska
ul. Kamieńskiego 122/2
51-124 Wrocław
NIP 899-250-77-80