Przewóz osób Wrocław

Oferujemy usługi z zakresu:

* minibusy z kierowcą do wynajęcia
* wycieczki jednodniowe do Auschwitz, Krakowa, Drezna, Pragi
* transfery na lotniska
* przewozy pracownicze
* obsługa wesel
* przewóz zespołów muzycznych
* przewóz osób z adresu pod adres w całej Europie
i inne usługi transportowe międzynarodowe.

Usługi transportowe Wrocław

Wybierając jako środek transportu własny samochód, musimy liczyć się z mocno ograniczoną przestrzenią w pojeździe, zarówno dla bagażu, jak i pasażerów, limitem miejsc i niekiedy wysoką ceną paliwa. Z kolei pociągi nie zapewniają prywatności, trzeba przesiadać się lub dojeżdżać z dworca do punktu docelowego. Decydując się na przewóz osób (Wrocław) firmą transportową, wynajem busa z kierowcą we Wrocławiu lub innym mieście, macie Państwo pewność, że podróż będzie komfortowa, wygodna i szybka.

Największą zaletą profesjonalnej firmy, która zajmuje się transportem osób i wynajmem busa we Wrocławiu, jest przewożenie Klienta dokładnie do miejsca przeznaczenia. Podczas podróży nie trzeba martwić się kontrolą przystanków czy odległością do celu i pilnowaniem bagażu. Jedną z najlepszych ofert na przewóz osób Wrocław przez całą Polskę i Europe posiadamy właśnie my.

Operis proponuje Państwu szeroki zakres usług transportu osób Wrocław oraz na terenie całej Unii Europejskiej. Obsługujemy Klientów z całej Polski i nie tylko. Wynajmujemy busy z kierowcą na potrzeby transportu grup zorganizowanych, zespołów muzycznych, wycieczek i uczestników konferencji oraz innych wyjazdów służbowych lub prywatnych dla pojedynczych podróżnych. Nasze pojazdy są nowoczesne, bezpieczne i wyposażone w liczne udogodnienia oraz spełniają wszelkie wymagania techniczne i prawne. Dostosowane są do rodzaju transportu, dzięki czemu wynajem busa jest możliwy pod przewóz osób. Wrocław i reszta Polski to miejsca, gdzie oferujemy usługi a  nasi pracownicy są doskonałymi kierowcami o wysokiej kulturze osobistej, doświadczonymi i dobrze odnajdującymi się na drodze w każdych warunkach.

Profesjonalny transport osób – Wrocław

Zawsze jesteśmy terminowi i często pracujemy o niestandardowych porach. Wszystko to robimy, mając na celu przede wszystkim Państwa komfort i zadowolenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, dlatego nasi kierowcy chętnie spełnią Państwa życzenia na bieżąco, na przykład w ramach postoju na posiłek itd. Mieliśmy okazję współpracować z wieloma osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami. Zawsze owa współpraca była owocna!

Jednocześnie zapewniamy, że stawiamy nie tylko na pełen profesjonalizm oraz rzetelność i wygodę Klienta, ale też przystępne, zawsze dopasowane do charakteru podróży, ceny na transport osób – Wrocław. Jesteśmy też otwarci na podjęcie współpracy stałej.

Przewóz osób dla najbardziej wymagających – Wrocław

Są Państwo przedstawicielami zespołu muzycznego lub innego podmiotu wymagającego długotrwałej współpracy w zakresie transportu? Mieliśmy okazję wiele razy współpracować z muzykami i wieloma innymi, wymagającymi Klientami. Nasi kierowcy są przyjaźnie nastawieni, a przy tym doskonale wiedzą, jak ważna jest terminowość. Do tego nasze wygodne samochody na pewno sprawdzą się nawet podczas dłuższych tras koncertowych, a więc nie tylko w okolicach Wrocławia, ale też całej UE. Zapewniamy także, że w naszych pojazdach zarówno instrumenty, jak i każde inne powierzone nam rzeczy, będą bezpieczne.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub coś jest dla Państwa niejasne, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie udzielimy wszystkich odpowiedzi i przygotujemy ofertę.

DANE FIRMY

OPERIS Izabela Podgórska
ul. Kamieńskiego 122/2
51-124 Wrocław
NIP 899-250-77-80