Wynajem busów premium we Wrocławiu

Oferujemy obsługę na najwyższym poziomie dla:

* osób wymagających wygody podróżowania
* delegacji
* konferencji
* firm i koncernów
* VIPów i osobistości

Najwyższy komfort i pełna dyskrecja – VIP bus Wrocław

Niektóre osoby, decydując się na podróż lądową, zarówno krótko-, jak i długodystansową, szukają firmy, która zapewnia wyższy standard transportu, na który składa się np.: duża przestrzeń wewnątrz busa, szybki przewóz, udogodnienia, czy możliwość kontaktu z innymi pasażerami, np. w celu przygotowania się do wspólnej konferencji. W standardowych busach czy samochodach nie ma możliwości zapewnienia takich warunków, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferujemy Państwu wynajem busów premium – Wrocław i nie tylko!

VIP bus to przede wszystkim wyjątkowy komfort podróży i zupełna dyskrecja. W naszych pojazdach premium przygotowaliśmy dla Klientów dodatkowe wyposażenie, dostosowywane do potrzeb i oczekiwań. Elastyczna oferta i otwartość na potrzeby Klienta sprawia, że nasze usługi możemy zaproponować zarówno firmom oraz korporacjom, jak i prywatnym osobom, zespołom, znanym osobistościom, dla których poufność jest podstawą współpracy. Nasi pracownicy to doskonale wyszkolona kadra, godna zaufania i posiadająca wysokie umiejętności oraz doświadczenie drogowe.

Atrakcyjny wynajem busów premium – Wrocław

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby, które cenią sobie komfort i bezpieczeństwo, a także pewność dotarcia do celu na czas. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zawsze stawiając na profesjonalizm oraz pełną rzetelność. Współpracujemy z osobami prywatnymi, a także firmami wymagającymi wygody dla swoich pracowników.

Proponowany przez naszą firmę wynajem busów premium we Wrocławiu jest doskonałym pomysłem również dla rodzin, które wybierają się w dłuższą wycieczkę, a liczą na pełną wygodę. Stolik w busie umożliwia na przykład zagranie w gry planszowe, komfortowe zjedzenie prowiantu, postawienie komputera itd. Dzięki temu czas w podróży minie jeszcze szybciej!

Zapewniamy, że wszystkie pojazdy z naszej floty są regularnie sprawdzane i poddawane przeglądom, a do tego zawsze dbamy o ich czystość. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że uda nam się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Często mamy okazję współpracować z ważnymi osobistościami, artystami, a także przedsiębiorcami, dla których komfort i możliwość pracy podczas podróży są szczególnie ważne.

Oferowany przez nas wynajem busów premium Wrocław nie dotyczy tylko klientów z tego miasta, ponieważ często współpracujemy także z osobami z całej Polski, a nawet spoza jej granic.

W razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania ofertą prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy odpowiedzi i przygotujemy propozycję warunków współpracy.

DANE FIRMY

OPERIS Izabela Podgórska
ul. Kamieńskiego 122/2
51-124 Wrocław
NIP 899-250-77-80